Nasza Marka

Ermenrich – Narzędzia Pomiarowe Dla Każdego

Ermenrich to marka należąca do amerykańskiego producenta sprzętu optycznego, Levenhuk, który cieszy się popularnością i uznaniem na naszym rynku.

Najważniejsze atuty marki Ermenrich:

  • Bogata oferta produktów: Różnorodność narzędzi dostosowanych do wielu zadań.
  • Atrakcyjna kolorystyka: Urządzenia są dostępne w eleganckich, przyciągających wzrok opakowaniach, idealnych na prezent.
  • Przystępne ceny: Produkty są dostępne w konkurencyjnych cenach, łatwo dostępne na rynku.
  • Współpraca z Levenhuk: Zaprojektowane i promowane przez renomowaną firmę Levenhuk.

Narzędzia pomiarowe Ermenrich są użyteczne nie tylko w specjalistycznych zastosowaniach, ale także w codziennych pracach. Mogą być wykorzystywane podczas remontów, budowy domów, geodezyjnych pomiarów, prac stolarskich, oceny jakości materiałów budowlanych, zapobiegania wyciekom gazu oraz kontroli instalacji.

Historia marki

Marka została założona przez inżyniera Ulricha Hessmera, który po wielu latach pracy dla znanej niemieckiej firmy, przeniósł się do Monachium w 2020 roku. Tam założył firmę Ermenrich, wkładając swoje doświadczenie budowlane w rozwój nowej działalności.

Jednym z pierwszych sukcesów było stworzenie dalmierza laserowego na zamówienie renomowanego producenta sprzętu optycznego, co zaowocowało długotrwałą współpracą i dofinansowaniem na rozwój globalnych kanałów sprzedaży oraz centrum badawczo-rozwojowego.

Nazwę marki zainspirował ostrogocki król Hermanaryk, który w IV wieku naszej ery zbudował potężne państwo w Europie Środkowej, znane z rozkwitu kultury, gospodarki i poprawy jakości życia. Okres ten jest często nazywany "wiekiem Hermanaryka".

Slogan

Hasło "nie obawiaj się wyzwań" zachęca do podejmowania działań i realizacji ambitnych celów. Narzędzia Ermenrich umożliwiają sprostanie każdemu wyzwaniu, pomagając osiągnąć najlepsze rezultaty.

Logo

Logo Ermenrich łączy w sobie wiele symboli:

  • Mur twierdzy i tarcza heraldyczna: Odwołują się do historii marki.
  • Starożytna wieża: Symbolizuje trwałość, niezawodność i jakość.
  • Obrócona litera E: Pierwsza litera nazwy Ermenrich umieszczona w górnej części znaku.
  • Wizerunek byka: Reprezentuje odwagę i determinację w dążeniu do zwycięstwa.

 

 

 

baner ermenrich

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl